Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/068.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sylwester w klubie nocnym 2017-2018

Wśród ofert sylwestrowych w Elblągu znajdują się eleganckie bale w wytwornych apartamentach, zabawy w podmiejskich pensjonatach, dancingi w tanich hostelach oraz imprezy na świeżym powietrzu. Idealną propozycją dla osób preferujących energetyczne, dyskotekowe brzmienia, jest Sylwester w klubie. Przywitanie Nowego Roku w rytmie muzyki techno, house, elektro, Dub-step, czy remixowanych starych przebojów to pomysł wybierany najchętniej przez młodzież.

SYLWESTER W ELBLĄSKICH KLUBACH

Duża liczba elbląskich klubów nocnych usytuowanych w centrum miasta lub na jego peryferiach sprawia, że każdy klubowicz znajdzie ofertę dostosowaną do jego preferencji muzycznych, czy zasobności portfela. W cenie biletu może być sama zabawa, choć najczęściej w pakiecie znajduje się lampka szampana serwowana o północy, a niektórzy organizatorzy oferują także ciepły posiłek lub bufet w formie szwedzkiego stołu.

Co roku, ciekawą ofertą dla imprezowiczów przygotowuje klub nocny Arbiter VIP. W cenie biletu, poza atrakcjami muzycznymi, klubowicze mogą liczyć na butelkę wyskokowego trunku na parę oraz gorącą kolację podawaną po północy. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia noclegu w pokojach gościnnych. Z kolei elbląska Starovka położona w ścisłym zabytkowym centrum miasta proponuje pełne wyżywienie oraz Open Bar.

W rytmie najgorętszych hitów roku albo ponadczasowych hitów dekady, Nowy Rok przywitają także osoby, które zdecydują się na imprezę sylwestrową w Klubie Nocnym Insect na elbląskim Zaciszu, w klubie Wulkan przy bramie Targowej, czy w klubie Aspazja na Ceramicznej. Tłumy klubowiczów zjawiają się również w klubie Sandra, w Bollywood Bowling oraz w dyskotece Epoca usytuowanej na ulicy Brzozowej i w dyskotece Astoria, mieszczącej się przy ulicy Królewieckiej.  Kuszącą ofertę sylwestrową przygotowuje co roku elbląski lokal Nad Nogatem oraz Hotel&Restauracja Galeona, umożliwiający zarezerwowanie noclegu, a nawet zamówienie śniadania noworocznego.

Elblążanie oraz mieszkańcy okolicznych miasteczek mogą spędzić Sylwestra także w innych klubach usytuowanych w obszarze miasta, takich jak: Emka, Alien, Klepsydra, Jedynka, Mimoza, Vitalis, Złoty Puzon, Tygrys Club, czy Sabat. Dużym zainteresowaniem cieszą się również elbląskie puby oferujące zabawę w kameralnej atmosferze z nastrojową muzyką w tle. Są to m.in. Pub MF, Niebieski Tulipan, Pub Czarny Kot, Pub Fairplay, Amnesia Pub, czy Dom Piwa Bar.

Impreza sylwestrowa w elbląskich klubach to wydatek rzędu 50- 200 zł. Na ostateczny koszt wpływa prestiż lokalu, lokalizacja oraz dodatkowe atrakcje i zamówione usługi typu gorący posiłek, szwedzki stół, czy miejsce noclegowe.

SYLWESTER W KLUBIE DOŁEK

Osoby planujące spędzenie imprezy sylwestrowej na Żuławach Wiślanych powinny wziąć pod uwagę ofertę klubu Dołek usytuowanego na Placu Słowiańskim w Malborku. To dwupoziomowy lokal; na piętrze znajduje się sala klubowa z dodatkowymi atrakcjami w postaci stołu bilardowego, gier zręcznościowych, Open Baru z różnorakimi trunkami i tarasu widokowego na pobliską rzekę Nogat. Natomiast na parterze jest elegancka restauracja z przestronnym parkietem.