Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/068.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Oferta noclegowa w Elblągu 2017-2018

Osoby planujące spędzenie Sylwestra na Żuławach Wiślanych biorą pod uwagę nie tylko ilość przewidzianych atrakcji podczas zabawy, ale przede wszystkim ostateczny koszt imprezy. Tanią propozycją sylwestrową jest gdański Old Town Hostel oferujący zabawę za 50- 100 zł od osoby. Atrakcyjna lokalizacja i niski koszt udziału w noworocznej imprezie zachęca nie tylko rodowitych Gdańszczan, ale także mieszkańców pobliskich miejscowości.

SYLWESTER Z NOCLEGIEM W ELBLĄGU

Taniego Sylwestra w Elblągu oferuje doskonale położony komunikacyjnie Hotel Stadion. Kameralna zabawa w przytulnej kamieniczce połączona z noclegiem  z możliwością dodatkowego wykupienia śniadania noworocznego, obiadu lub obiadokolacji kosztuje od 100 do 250 zł za osobę, w zależności od rodzaju wynajętego pokoju oraz zamówionych usług. Atrakcyjna lokalizacja, strzeżony parking, kompleksowo wyposażone pomieszczenia i fachowa obsługa sprawiają, że Hotel Stadion jest często wybierany przez turystów zwiedzających Żuławy Wiślane.

Dla zorganizowanych grup poleca się wynajęcie prywatnej kwatery w Elblągu. Tego rodzaju usługa jest wybierana przede wszystkim przez studentów preferujących zabawę wyłącznie we własnym towarzystwie. W zależności od lokalizacji i standardu obiektu, sylwestrowi imprezowicze zapłacą od 1000 do 2000 zł za całość. prywatna kwatera to niezbyt kosztowny pomysł na Sylwestra nad morzem. Z taniego noclegu mogą skorzystać także osoby świętujące nadejście Nowego Roku w innym miejscu, np. na dyskotece w klubie lub na balu w hotelu. Wówczas wynajęcie pokoju na obszarze Żuław Wiślanych to wydatek rzędu 30- 60 zł od osoby.

Sylwestra z noclegiem oferuje elbląski  Hotel Atrium umiejscowiony w ścisłym centrum Starego Miasta, nieopodal przystani żeglugi śródlądowej. Nowoczesność trzygwiazdkowego standardu w murach XVI- wiecznej kamienicy sprawia, że Hotel Atrium to doskonałe miejsce zaró1)no na spotkanie biznesowe, jak i przyjęcia okolicznościowe. Sylwester z noclegiem kosztuje tu ok. 150- 300 zł.

Osoby z zasobnym portfelem mogą wybrać czterogwiazdkowy Hotel Elbląg zajmujący zabytkowy XVII-wieczny Dom Królewski. Cena wytwornego balu z noclegiem wynosi kilkaset złotych od osoby, a ostateczny koszt uzależniony jest od zamówionych usług dodatkowych, np. basen z jacuzzi, sauna, indywidualne menu.

SYLWESTER Z NOCLEGIEM W OKOLICY ELBLĄGA

Drogą ofertą sylwestrową stanowi Zajazd&Spa Remi znajdujący się w Bogaczewie pod Elblągiem. Organizator proponuje dwa rodzaje pakietów. Pierwszy z nich zawiera bal sylwestrowy, dwa noclegi, śniadanie noworoczne i obiadokolację, natomiast drugi trzydniowy pakiet uprawnia do spędzenia dodatkowej doby na terenie kompleksu. Wśród przewidzianych atrakcji są kuligi, ogniska, degustacja dań kuchni staropolskiej, pokaz sztucznych ogni, korzystanie z Aqua Parku, a w trakcie balu także wiele zabaw i konkursów. Pakiet dwudniowy kosztuje prawie 900 zł z osobę, natomiast dłuższy pobyt w Zajazd&Spa Remi to wydatek rzędu 1100 zł. Z kolei osoby decydujące się na udział w balu sylwestrowym bez noclegu zapłacą 500 zł od pary.

Dla entuzjastów malowniczych widoków i zabytkowej architektury idealną propozycją jest Folwark Żuławski we Władysławowie (6 km od centrum Elbląga). Usytuowanie z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w bezpośredniej bliskości dużego miasta przyciąga wielu imprezowiczów chcących spędzić Sylwestra w efektownym obiekcie wybudowanym w stylu tradycyjnego domu podcieniowego. W Folwarku Żuławskim, poza zabawą do białego rana, można wykupić nocleg ze śniadaniem, a nawet kilkudniowy pakiet z aktywnym wypoczynkiem.