Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/068.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sylwester na świeżym powietrzu 2017-2018

Elbląskie Stare Miasto to miejsce warte polecenia nie tylko dla entuzjastów historycznych budowli, zabytkowych kamienic, cz słynnych pomników. W granicach tutejszej starówki można także spędzić niezapomnianą noc sylwestrową. Z sugerowanych propozycji wybierane są zarówno eleganckie hotele, kameralne hotele, jak i popularne kluby, puby, dyskoteki, cz imprezy na świeżym powietrzu.

SYLWESTER W CENTRUM ELBLĄGA

Na wyjątkowego Sylwestra zaprasza Trendy Club– lokal o niepowtarzalnym designie zapewniający energetyczną zabawę w rytmie mocnych muzyki techno. Moc sylwestrowych wrażeń zapewnia także klub Epoca, łączący elegancję stylowej restauracji ze sceną taneczną, na której króluje muzyka dance, disco i rock. Dla klubowiczów spragnionych dobrej zabawy organizowane są imprezy tematyczne z obficie wyposażonym barem i bufetem, zaś całość dopełnia nowoczesny wystrój.

Na elbląskim Starym Mieście usytuowane są także inne kluby oferujące zabawę sylwestrową, m.in. Klub Mimoza i One Life Club. Ciekawą propozycję noworoczną na elbląskiej starówce stanowią również tutejsze puby, np. Highrander Pub, West Side, Old Pub Jaszczur, Amnesia Pub, Pub MF, Pub Czarny Kot, Pub Fairplay oraz klubokawiarnia Starovka.

W ścisłym centrum Starego Miasta w Elblągu znajduje się kilka hoteli i pensjonatów organizujących zabawy sylwestrowe.  Jednym z nich jest Hotel Atrium  w zabytkowej kamienicy z początku XVI wieku, usytuowany na ulicy Mostowej w pobliżu legendarnej Bramy Targowej. Atrakcyjną lokalizację posiada także Hotel Amber mieszczący się na Placu Słowiańskiego. Lokal, poza sylwestrowym dancingiem w eleganckim otoczeniu restauracji oferuje również dyskotekę dla osób preferujących zabawę w rytmie mocniejszych brzmień.

SYLWESTER NA ELBLĄSKIEJ STARÓWCE

Na terenie elbląskiej starówki można także skorzystać z propozycji noworocznej zabawy w pensjonacie MF zajmującym odrestaurowaną kamienicę z czasów średniowiecza. W pomieszczeniach lokalu organizowane są kameralne imprezy we wnętrzach eleganckiej restauracji oraz nastrojowego pubu. Podobną ofertą dysponuje restauracja Cztery Pory Roku znajdująca się przy ulicy Wieżowej. Dopełnieniem sylwestrowego świętowania jest bogaty wybór dań opartych na tradycyjnej kuchni polskiej oraz różnorakich napojów i trunków, a ponadto subtelna muzyka w tle.

Idealną propozycją dla osób preferujących wytworne dania z różnych stron świata jest restauracja Wędrowiec usytuowana na ulicy Rzeźnickiej ma elbląskim Starym Mieście. Wszelkie imprezy okolicznościowe, w tym także Sylwester, odbywają się w przytulnej Sali bankietowej znajdującej się w piwnicach restauracji. Spragnieni kulinarnych wrażeń mogą odwiedzić także inne restauracje na tutejszej starówce, np. lokal Pod Aniołami, Alulua, Frenetyczna, Warmiński Meksyk.

Zabawa sylwestrowa na Starym Mieście w Elblągu to również popularna impreza na świeżym powietrzu, czyli miejski Sylwester na Placu Jagiellończyka, gromadzący co roku liczne grono, zarówno rodowitych Elblążan, jak i mieszkańców okolicznych miasteczek, głównie Malborka.