Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/068.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Co robić z dzieckiem w Elblągu? 2017-2018

Impreza sylwestrowa to wyjątkowe święto nie tylko dla dorosłych, którzy często z kilkutygodniowym wyprzedzeniem szczegółowo planują jej przebieg, począwszy od wyboru miejsca, a skończywszy na zestawieniu wyjątkowej kreacji. Niecierpliwe oczekiwanie na przywitanie Nowego Roku udziela się także dzieciom chcącym w atmosferze beztroskiej zabawy spędzić Sylwestra.

Ciekawym pomysłem na Sylwestra dla dzieci jest skorzystanie z usług firmy zajmującej się organizacją imprez okolicznościowych dla maluchów. Poza wykwalifikowaną opieką i pełnym wyżywieniem gwarantowane są liczne atrakcje zapewniane przez doświadczoną kadrę animatorów.

SYLWESTER RODZINNY

Możliwe jest również rodzinne spędzenie Sylwestra razem z dziećmi. Niektórzy organizatorzy mają w swojej ofercie pakiet zawierający szereg atrakcji dla najmłodszych, a ponadto znaczne upusty cenowe dla rodziców świętujących nadejście Nowego Roku wspólnie ze swoimi pociechami. Coraz większa liczba hoteli i pensjonatów proponują tego typu usługi w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów. Bowiem wiele osób ma problem z zapewnieniem opieki dla dzieci podczas ich nieobecności w noc sylwestrową. Zatem aby dorośli mogli bez przeszkód szaleć na imprezie sylwestrowej, dla maluchów organizowane są specjalne zabawy pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry. Bajecznie kolorowy wystrój pomieszczenia z balonikami, serpentynami i wesołymi motywami stanowi doskonałe tło dla dziecięcych igraszek. W zależności od wybranego miejsca i ilości przewidzianych atrakcji, koszt Sylwestra dla dziecka wynosi od 100 do 200 zł, przy czym zazwyczaj oferuje się zniżki na zabawę kolejnego dziecka z rodziny.

SYLWESTER Z DZIEĆMI NAD MORZEM

Osoby planujące przywitanie Nowego Roku w jednej z nadmorskich miejscowości mogą zdecydować się na propozycje Centrum Zdrowia i Wypoczynku Jantar w Darłówku Zachodnim oferującego Sylwester dla całej rodziny. Dla gości ośrodka co roku przygotowywany jest specjalny program gwarantujący wyjątkową zabawę zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Z myślą o maluchach organizuje się bal kostiumowy pełen atrakcji w postaci konkursów i gier, natomiast dorośli spędzają sylwestrową noc w hotelowej restauracji.

Centrum Zdrowia i Wypoczynku Jantar proponuje 2 rodzaje pakietów. Pierwszy z nich zakłada trzydniowy pobyt na terenie ośrodka z dwoma noclegami (500 zł od osoby). Nieco droższą opcją jest czterodniowy pobyt (570 zł od osoby), zaś najdroższy pakiet obejmuje 6 dni wypoczynku (750 zł od osoby). W podstawowym programie jest bal sylwestrowy dla dorosłych i bal kostiumowy dla dzieci, a ponadto noclegi z wyżywieniem oraz inne atrakcje umilające wypoczynek, np. ogniska, darmowe zabiegi Spa lub korzystanie z sauny.

Ważną informacją dla rodzin z dziećmi jest fakt, że organizator zapewnia w pełni wyposażoną salę zabaw dla dzieci, która dostępna jest nie tylko podczas trwania bal, ale również w trakcie kilkudniowej wizyty. Dodatkowo ośrodek oferuje 40% zniżki na bilety dla dzieci w wieku 3-12 lat oraz darmowy pobyt maluchom do 3 roku życia.